GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar + 4322717
nr 432 2717
Tallrikar +
assietter, 8 + 8, Frankrike [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 16 oktober 2006